36 lat doświadczenia

Autoryzowany Serwis Obsługi DTS-SZUBIN Piotr Trzciński istnieje od 1984 roku.
Pod koniec lat 90-tych zaczęliśmy zajmować się usługami serwisowymi. Z biegiem lat nasze doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie autoryzacji wiodących na europejskim rynku producentów silników wysokoprężnych oraz gazowych, a także autoryzację amerykańskiego producenta przekładni automatycznych. Nieprzerwany rozwój pozwala nam na coraz to szersze spektrum działania, przy czym od samego początku kluczowym dla właściciela firmy jest jakość wykonania. To właśnie wysoka jakość świadczonych usług i słowa uznania od naszych klientów sprawiają, że każdego dnia możemy być dumni, że tworzymy ten zgrany zespół.
Silniki

Posiadane przez nas niezbędne autoryzacje zapewniają naszym klientom pewność fachowo i profesjonalnie wykonanego serwisu silników wiodących producentów. Serwisujemy silniki, które stosowane są w szeroko pojętym przemyśle morskim, wydobywczym, budowlanym, kolejowym, naftowym, gazowym i rolniczym, ale także i w przemyśle wojskowym. Stawiając na Autoryzowany Serwis DTS Szubin stawiasz przede wszystkim na rzetelność prowadzonych prac, oraz na ich jakość.

Przekładnie

DTS Szubin to nie tylko silniki, ale także przekładnie. Zapewniamy specjalistyczne usługi w zakresie doradztwa, pomocy technicznej, wykonania, remontu oraz serwisu przekładni do silników. Ochoczo, indywidualnie i rzetelnie podchodzimy do każdego wyzwania. Szereg posiadanych przez nas autoryzacji dopełnia wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu i naprawy przekładni.

Zespoły Napędowe

Świadczymy r­ównież usługi polegaj­ące na kompletacji i ­dostarczaniu gotowych­ układów napędowych d­o zastosowa­ń przemysłowych zgodn­ie z potrzebami klien­tów. Nasza firma nie ­jest nastawiona tylko­ na seryjne produkcje­, ponieważ duża cześć­ naszych klientów to ­odbiorcy jednostkowi,­ którym zależy na zam­ontowaniu gotowego ro­związania napędowego ­dopasowanego do indyw­idualnych potrzeb wra­z z odpowiadającym os­przętem i rozprowadze­niem napędów pomocnic­zych. Pomagamy zarówno w nowych jak i modernizowanych urządzeniach/maszynac­h.

DTS Szubin

Autoryzowany Serwis Obsługi DTS-SZUBIN Sp. z o. o.
ul. Sielska 4, 89-200 Szubin Wieś/Polska

Informacje kontaktowe

Biuro/ Sekretariat
biuro@dts-szubin.pl
Tel. ( 52 ) 384 39 41
Fax ( 52 ) 384 3941

Części zamienne
czesci@dts-szubin.pl
Tel. +48 667 622 714
Tel. +48 667 622 710
Tel. +48 601 566 502

Serwis 24/7 – wsparcie techniczne
serwis@dts-szubin.pl
Tel. + 48 601 566 502

Copyright 2017-2020, DTS Szubin, wszelkie prawa zastrzezone. Projekt strony: Interspace Media