Profesjonalna inspekcja cylindrów i tłoków

Kompleksowa endoskopia silników
Kontrola cylindrów i tłoków

Endoskopia silników pozwala przeprowadzić szczegółową inspekcję poprawnej pracy silnika. Jest profesjonalną metodą na sprawdzenie kondycji cylindrów i tłoków. Regularna inspekcja stanu silnika daje gwarancje jego poprawnej i żywotnej pracy. Endoskopię przeprowadzamy zarówno w dużych jednostkach wysokoprężnych stosowanych w przemyśle, transporcie, biogazowniach oraz agregatach prądotwórczych. Dzięki poprawnie przeprowadzonej inspekcji stanu tłoków i cylindrów jesteśmy w stanie wykryć zakres zużycia poszczególnych elementów.

Endoskopia jest nie tylko najszybszym sposobem na ocenę stanu silnika, ale także najdokładniejszym ze wszystkich dostępnych. Pozwala ona ominąć pochłaniającą czas i środki procedurę remontu silnika. Dokładna inspekcja stanu silnika daje komfort podjęcia decyzji o późniejszym remoncie jednostki.Doświadczenie i odpowiedni sprzęt

Prawidłowo przeprowadzona inspekcja przy pomocy wysokiej jakości sprzętu pozwala w prosty i przede wszystkim przejrzysty sposób przedstawić zużycie bieżących elementów i zakres koniecznych prac w bliskiej i dalszej przyszłości. Pozwoli Ci oszacować wydatki jakie będą przed Tobą stać w związku z dalszą eksploatacją jednostki napędowej.Dokładna diagnoza pomoże Ci oszacować stan zużycia najważniejszych elementów silnika bez konieczności jego remontu. Do wykonania usługi endoskopii używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu: OLYMPUS IPLEX RT. Profesjonalny sprzęt z górnej półki gwarantuje precyzję oraz rzetelność pomiaru.

Kompleksowa diagnoza:

DTS Szubin

Autoryzowany Serwis Obsługi DTS-SZUBIN Sp. z o. o.
ul. Sielska 4, 89-200 Szubin Wieś/Polska

Informacje kontaktowe

Biuro/ Sekretariat
biuro@dts-szubin.pl
Tel. ( 52 ) 384 39 41
Fax ( 52 ) 384 3941

Części zamienne
czesci@dts-szubin.pl
Tel. +48 667 622 714
Tel. +48 667 622 710
Tel. +48 601 566 502

Serwis 24/7 – wsparcie techniczne
serwis@dts-szubin.pl
Tel. + 48 601 566 502

Copyright 2017-2020, DTS Szubin, wszelkie prawa zastrzezone. Projekt strony: Interspace Media